Další informace

                                 Roskutak final

Maskota pro Rosku Praha „ Roskutáka“ vytvořil výtvarník Jaroslav Bezděk

Systémové upozornění
Hlavní informace

Hledáme vhodné uchazeče v rámci programu Handicap pro naše klientská pracoviště v Kralupech a ve Slaném.

Tento program je určen pro osoby se zdravotním postižením nebo pro osoby zdravotně znevýhodněné. Spolupráce je formou dohody o pracovní činnosti, tj. v rozsahu 20 hodin týdně. Dohodu nejdříve uzavíráme na 3 měsíce s tím, že je možné ji prodloužit o další 3 měsíce. V tomto konkrétním případě v současné době předpokládáme možnost přechodu na HPP, pravděpodobně s úvazkem 0,5 (s ohledem na provoz našich pracovišť upřednostňujeme, jestliže uchazeči mohou v rámci sjednaného úvazku docházet pravidelně v průběhu celého týdne).

Pracoviště v Kralupech i ve Slaném jsou bezbariérová, ale samozřejmě je nutné osobní vyzkoušení uchazeči.

Pro případný výběr vhodných kandidátů Vám zasílám přehled činností, které by byly v rámci programu vykonávány a zároveň i naše požadavky na uchazeče.

Předpokládaná pracovní náplň:

  • zajišťování chodu klientského pracoviště ve spolupráci s Odborným referentem spočívající zejména v komunikaci s klienty
  • poskytování informací o pojistných službách a produktech VZP
  • práce s interními aplikacemi

Co požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání
  • velmi dobrou znalost práce na PC
  • komunikativnost, pečlivost a zodpovědnost
  • schopnost učit se stále něco nového

Děkuji a přeji hezký den.

Ing. Jaroslava Pilátová

Personalistka

m (+420) 731 546 733 | t (+420) 952 224 646

VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČR

www.vzp.cz | Sledujte nás nově na facebook.com/vzpcr