TPL_ESW_EASYPEASY_ADDITIONAL_INFORMATION

                                 Roskutak final

Maskota pro Rosku Praha „ Roskutáka“ vytvořil výtvarník Jaroslav Bezděk

TPL_ESW_EASYPEASY_SYSTEM_MESSAGE
TPL_ESW_EASYPEASY_MAIN_CONTENT

Ukázat široké české veřejnosti, že sociální služby v České republice jsou kvalitní, pomáhají statisícům lidí a zachovávají lidskou důstojnost a soběstačnost, takový je cíl Týdne sociálních služeb ČR, který se uskuteční od 5. do 11. října 2009. Jeho součástí budou mimo jiné dny otevřených dveří u poskytovatelů sociálních služeb po celé republice a 1. Výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb.

Týden sociálních služeb ČR, který vyhlašují Asociace poskytovatelů sociálních služeb ČR a Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR, má již své webové stránky na adrese www.tyden-socialnich-sluzeb.cz. Zde se mohou organizace přidat k pořádání dne otevřených dveří, který se celostátně uskuteční ve středu 7. října.
Začala již také registrace na 1. Výroční kongres poskytovatelů sociálních služeb, který proběhne 8. a 9. října 2009 v Táboře. Očekává se na něm 580 účastníků, v programu vystoupí přední odborníci a politici. Pro účastníky se sluchovým postižením zajišťuje Česká unie neslyšících přepis mluveného slova, který bude promítán na plátno.