TPL_ESW_EASYPEASY_ADDITIONAL_INFORMATION

                                 Roskutak final

Maskota pro Rosku Praha „ Roskutáka“ vytvořil výtvarník Jaroslav Bezděk

TPL_ESW_EASYPEASY_SYSTEM_MESSAGE
TPL_ESW_EASYPEASY_MAIN_CONTENT

 

PozvánÍ na KURZ

pro osoby s tělesným postižením

z Prahy

pořádaný Asociací pro osobní asistenci

 

  • Potřebujete pomoc, abyste se dostali z bytu?
  • Rádi byste si nakoupili, ale sami to nezvládnete?
  • Neobstaráte si domácnost?
  • Nevykoupete se bez pomoci?
  • Toaleta je pro vás problém?
  • Musí vám s tím vším pomáhat něčí nohy a ruce?
  • A vašim blízkým už ubývají síly?
  • Máte starost, co bude dál?

Jestliže jste na některé z otázek odpověděl, že ano, POTŘEBUJETE

NÁŠ KURZ O OSOBNÍ ASISTENCI!!! Na našem Kurzu se naučíte najít člověka, který vám pomůže, dozvíte se, jak ho vybrat i vyškolit. Budete mít příležitost převzít zkušenosti o tom, jak udržet dobré vztahy v rodině, o výchově dětí, o tom, jak řešit konflikty, jak šetřit záda pomáhajícím, jak získat peníze od sponzorů a další a další užitečné věci.

Zveme vás na Kurz o osobní asistenci, který se bude konat 11.-13.1. a 25.-27.1.2008 (vždy od pátku do neděle) od 10 do 18 hodin v uzpůsobeném prostoru v dosahu bezbariérové MHD. Garantem a hlavním školitelem je Ing. Jana Hrdá.

Kurzovné, osobní asistence a strava po dobu Kurzu jsou plně hrazeny z fondu EU. V případě, že se budete účastnit, měli byste pro sebe zajistit dopravu na místo konání Kurzu a z něj (pokud by to mělo být překážkou vaší účasti, ozvěte se, najdeme společně řešení).

           

Pokud se chcete Kurzu zúčastnit nebo se dozvědět více informací, kontaktujte nás telefonicky: 774 504 151, 775 704 151 nebo elektronicky:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Vážení přátelé,rádi bychom Vás pozvali k účasti na „Kurzu o osobní asistenci“, který pořádá Asociace pro osobní asistenci (APOA). Kurz je určen lidem s tělesným postižením z Prahy. Využijte tuto jedinečnou příležitost projektu „Učme se a učme“ a přihlaste se.Velmi se na Vás těší hlavní školitelka Ing. Jana Hrdá, Ivana Klepaczová, Kateřina Pincová, Nicole Vallejosová a osm výborných lektorů!Termín konání: 11.-13.1. a 25.-27.1.2008 (vždy od pátku do neděle), 10-18 hodin.Kurzovné: je plně hrazeno z fondu EU.Rozsah kurzu: 60 hodin.Program kurzu:


 

·        Zákon 108/2006 Sb. a vyhláška MPSV 505/2006 Sb.,·        základy o různých druzích postižení,·        základy komunikace,·        kompenzace,·        od A do Z o osobní asistenci (kdo může a má být klientem, jak a kde shánět osobní asistenty, sponzorství, škola zad, vztah s osobním asistentem - krizové situace a konflikty, domácnost, studium, zaměstnanost, výchova dětí, pochůzky, volný čas a další),·        psychohygiena,·        videotrénink,·        závěrečný test a pohovory.


 

Bonusy:·        po dobu účasti na Kurzu Vám budou k dispozici naši osobní asistenti,·        budeme Vám zajišťovat i hradit stravu při Kurzu·        jsme připraveni Vám pomoci s dopravou na místo konání Kurzu v případě, že se budete dopravovat MHD.Pokud se chcete Kurzu zúčastnit, vyplňte následující Závaznou přihlášku a odešlete ji do 31.12.2007na adresu Kateřina Pincová, Konecchlumského 9, 169 00 Praha 6 neboelektronicky naadresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. V případě dotazů volejte na telefonní čísla 774 504 151 nebo 775 704 151.