TPL_ESW_EASYPEASY_ADDITIONAL_INFORMATION

                                 Roskutak final

Maskota pro Rosku Praha „ Roskutáka“ vytvořil výtvarník Jaroslav Bezděk

TPL_ESW_EASYPEASY_SYSTEM_MESSAGE
TPL_ESW_EASYPEASY_MAIN_CONTENT

Konečně se přiblížila dlouho očekávaná událost – Světový den roztroušené sklerózy.
Oslavy se v letošním roce uskuteční v Praze ve formě velkolepého společenského večera spojeného s plesem. Program najdete na přiložených plakátech a pozvánkách. Těšit se můžete také na bohatou tombolu (zapůjčení luxusního automobilu, zahraniční zájezdy, pobyt v Luhačovicích a spousta dalších hodnotných a zajímavých cen). Zúčastněte se události, která je součástí více než tisícovky akcí ke Světovému dni po celém světě.

Pozvánka Světový den RS

Můžeme Vám také zajistit ubytování v těsné blízkosti akce na VŠ Kolejích Volha za speciální cenu 280 Kč/osoba. Ubytování je ve 2 – lůžkových pokojích. Jednolůžkový pokoj stojí 430 Kč/noc. Pokud máte o ubytování zájem, hlašte se prosím do pátku 28. 5. 2010 do 10.00.

Vstup na akci je volný, ale budeme rádi, kdybyste svou účast předem potvrdili e-mailem či telefonicky a nahlásili, kolik Vás přijde.
Kontaktní e-mail je Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a telefon 266 712 511. Další informace naleznete na www.roska.eu.

Akce je benefiční a jejím cílem je podpořit nemocné roztroušenou sklerózou. Setkáte se zde nejen se zajímavým programem, známými osobnostm,

ale hlavně se svými přáteli z Rosky. Doufám, že nikdo z vás nebude na akci chybět!

Budeme také rádi, když na akci pozvete i své blízké, své přátele, ale také partnery či lidi, kterým není nemoc roztroušená skleróza lhostejná.
Na setkání s Vámi se těší,

Vaše Unie Roska

TPL_ESW_EASYPEASY_ADDITIONAL_INFORMATION

Procvičování paměti a kognitivních funkcí zábavnou formou

Procvicovani pameti