TPL_ESW_EASYPEASY_ADDITIONAL_INFORMATION

                                 Roskutak final

Maskota pro Rosku Praha „ Roskutáka“ vytvořil výtvarník Jaroslav Bezděk

TPL_ESW_EASYPEASY_SYSTEM_MESSAGE
TPL_ESW_EASYPEASY_MAIN_CONTENT

Dobrý den ,

 Jménem správní rady Nadačního fondu IMPULS si Vás dovoluji co nejsrdečněji pozvat na 11. benefiční KONCERT PRO IMPULS, který se uskuteční v úterý 26. dubna od 19 hodin v nádherných historických prostorách Anežského kláštera v Praze na Františku.

V programu speciálně sestaveném pro příležitost benefičního koncertu zazní charismatické argentinské tango v konfrontaci s klasicko-romantickou hudbou napříč staletími, a to v neobvyklých nástrojových

kombinacích – půvabná viola Kristiny Fialové, temné violoncello Petra Nouzovského, královská harfa Dominiky Ťukové a netradiční akordeon Ladislava Horáka. Před představením je od 18 hodin volně přístupná expozice středověkého umění Národní galerie v Anežském klášteře. Součástí večera je i prodejní výstava velkoformátových fotografií pacienta s RS. Více v přiložené pozvánce nebo na www.nfimpuls.cz.

Výtěžek z prodeje fotografií spolu s výtěžkem celé akce bude plně věnován na psychoterapeutickou pomoc pacientům s roztroušenou sklerózou, jež není hrazena z veřejného zdravotního pojištění.

Vstupenky v ceně 100 Kč lze objednat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel: 777 742 583. Platba předem na účet vedený u KB, a.s.: 19-2833670227/0100.

Vstupenky budou k dispozici u hostesky ½ hodiny před představením.

 Z technických důvodů není zajištěno parkování v místě.

Těšíme se na setkání 26. dubna v Anežském klášteře.

Za tým Nadačního fondu IMPULS

Marcela Nováková

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www.nfimpuls.cz