TPL_ESW_EASYPEASY_ADDITIONAL_INFORMATION

                                 Roskutak final

Maskota pro Rosku Praha „ Roskutáka“ vytvořil výtvarník Jaroslav Bezděk

TPL_ESW_EASYPEASY_SYSTEM_MESSAGE
TPL_ESW_EASYPEASY_MAIN_CONTENT

Také máte přání proletět se nad mraky a vidět vše z ptačí perspektivy?

Vyhlídkové lety byly pro některé handicapované zatím spíše snem než realitou, proto mám radost, že vám mohu představit akci OPEN SKIES FOR HANDICAPPED. Akce proběhne 26.6.2010 na letišti Hradec Králové, v letošním roce se jedná již o třetí ročník.

 

V průběhu prvních dvou ročníků se uvedené akce zúčastnilo přibližně 4000 postižených spoluobčanů z celé republiky a pro 1210 z nich se dokázalo zabezpečit vyhlídkové lety. Akce měly obrovský úspěch i díky celodenním doprovodným kulturním programům a svou účastí akci podpořila i politická reprezentace města Hradec Králové, kraje a představitelé církve.

      Akce je charitativní a veškeré finanční prostředky jsou získávány od sponzorů. Účastníci si hradí jen svou vlastní dopravu na akci.

Zúčastnit se mohou jednak organizace sdružující handicapované, ale i jednotlivci, kteří se prokážou průkazem ZTP atd. Každý účastník musí mít vyplněné potvrzení od lékaře se souhlasem k letu (ke stažení). Program pro účastníky, kteří se přihlásí v den konání akce, si uhradí pouze ve výši skutečných nákladů (nekomerční vstupné).

Akce bude přístupná i veškeré veřejnosti za komerčních podmínek, výdělek z komerčního vstupného bude v plné výši použit na financování této akce.

 

Další informace najdete na

http://www.lshk.cz/cs/aktuality/open-skies-for-handicapped-2010/

Pokud máte zájem se na akci přihlásit, kontaktuje Bc. Martu Mitiskovou, spoluorganizátorku akce: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  +420 732 807 428. 

 

Do konce května se také můžete přihlašovat V MS Centru Roska v Praze, Tusarova 1438/10, Praha 7, tel.: 266712511, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Přihlášení pak zařídíme společně za organizaci.

mapa_letu.jpg

osh_logo_2.jpg